Chladící stůl - 240 l - žulová pracovní deska - 2 dveře

 
  • 1 z 5
 

Chladicí stůl RCKT-90/70-6 výrobce Royal Catering představuje vynikající chladicí zařízení pro potřebu vaší gastronomie! Díky objemu 240 litrů do něj můžete ukládat velké množství potravin. Chladicí stůl kombinuje uchovávání potravin v celkem pěti GN 1/6 nádobách (nejsou součástí dodávky) s praktickou pracovní plochou. Nádoby jsou dopředu a nahoru chráněny před znečištěním pomocí nástavce. Tento chladicí stůl nalezne své místo všude, ať už v hotelu, restauraci, bistru nebo při cateringu.

Dostupnost Na dotaz
Cena 23 045,45 Kč bez DPH
27 885 Kč / ks
Kód produktu MPC10010450
Značka Royal Catering
Kategorie Chladící stoly
Položka byla vyprodána...
 

Přístroj se nazývá často také chladicí stůl, protože velká pracovní deska a GN nádoby normy 1/6 jsou ideálně vhodné pro rychlé a jednoduché pokládání různých přísad na rozválené těsto. Pomocí chladicího stolu lze pokrmy nejprve skladovat v chladu a poté je připravovat na pracovní ploše. Také při přípravě pokrmů v jiných oblastech gastronomie umožňuje chladicí stůl racionální a produktivní pracovní postup.

Pracovní deska je vyrobena z žuly, materiálu, který je zárukou nejvyšší odolnosti a životnosti jako sotva jiný materiál. Žula vyniká mimo jiné svými hygienickými vlastnostmi, kromě toho ji lze používat jako odkládací plochu pro horké předměty, například pánve, aniž by došlo k jejímu poškození.

Dobře čitelný digitální displej usnadňuje jednoduchou kontrolu teploty přístroje. Pomocí digitálního termostatu kontrolujete teplotu. Přístroj umožňuje nastavení požadované provozní teploty od 2 do 10 °C. Široký teplotní rozsah umožňuje přizpůsobení specifickým výrobkům jako pivo, jablečné víno, sýry nebo dezerty.

Nemáte už místo pro další pokrmy a nápoje?! Žádný problém, protože chladicí stůl disponuje dvěma úložnými komorami. Ty dovolují uchovávat a oddělovat čerstvé výrobky až po omáčky, polevy a přílohy na dosah ruky. Velké plochy polic vám poskytnou podporu při uspořádaném ukládání vašich potravin. Dveře z ušlechtilé oceli, opatřené gumovým těsněním, zavírají komoru a utěsňují ji.

Výkonný 212 wattový kompresor zajišťuje rychlé dosažení a udržování požadované teploty. Moderní kompresor SECOP je energeticky velmi výkonný a spolehlivý. Vytváří méně hluku než běžné kompresory.

 Chladicí stůl používá ekologické chladivo R600a. Toto chladivo se v současné době používá ve většině domácích spotřebičů v Evropě, jako jsou klimatizace nebo chladničky. Izobutan je ekologickou alternativou k chladivům, obsahujícím HFC. Rozhodující podíl na zavedení izobutanu jako chladiva na trh měla organizace pro ochranu životního prostředí Greenpeace.
 
 Chladicí stůl RCKT-90/70-6 je vyroben z vysoce kvalitní ušlechtilé oceli, která vyniká vysokou odolností, zaručuje dlouhou životnost a je odolná proti korozi a mechanickým poškozením. Materiál lze snadno a důkladně čistit, a vytváří tak dokonalý předpoklad pro hygienickou práci s potravinami. Chladicí stůl je vybaven čtyřmi odolnými, výškově nastavitelnými nohami, které zajišťují vysokou stabilitu a bezpečnost při práci.
 
Díky své konstrukci lze chladicí stůl přistavit ke stěně s minimálním odstupem 5 cm. Hlavní technické komponenty jsou zabudovány pod chladicími zásuvkami a jsou větrány čelními otvory, které jsou vyraženy do plechu skříně z ušlechtilé oceli. Na přední straně jsou také umístěny obslužné prvky: osvětlený spínač zap/vyp a klávesnice s LED displejem pro nastavení a kontrolu jednotlivých funkcí. Automatické odmražování v pravidelných šestihodinových intervalech zajišťuje bezúdržbový provoz. Odtávání lze zahájit v případě potřeby také manuálně.

 

Vaše výhody

  • objem 240 litrů: lze ukládat velké množství potravin
  • chladivo R600a: vysoká energetická účinnost, ekologické
  • přesný digitální termostat – optimální rozsah teploty od 2 do 10 °C
  • moderní kompresor: energeticky účinný a spolehlivý
  • 2 různé chladicí zásuvky pro skladování různých druhů potravin

 

odel RCKT-90/70-6
Číslo artiklu MPC10010450
Stav artiklu Nový
Materiál pláště Ušlechtilá ocel
Materiál dveří Ušlechtilá ocel
Vnitřní materiál Ušlechtilá ocel
Kapacita 240 l
Napětí / frekvence 230 V / 50 Hz
Výkon 212 W
Jmenovitý proud 1,6 A
Energetická spotřeba 5,05 kWh / 24 h
AEC (Roční spotřeba energie) 1845 kWh / rok
Hladina hluku 42 dB
Stupeň krytí I
Chladivo R600a
Teplotní rozsah 2 ~ 10 °C
Druh dveří Otočné dveře
Počet polic 2
Velikost police 56 x 32,5 cm
Počet chladicích zásuvek 2
Místo pro GN nádoby Ano
Výškově nastavitelné nohy Ano
Rozměry (DxŠxV) 70,00 x 90,50 x 107,00 cm
Hmotnost 89,75 kg
Rozměry zásilky (DxŠxV) 122,00 x 97,00 x 76,00 cm
Hmotnost zásilky 109,00 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.