Indukční fritéza - 2x10 litrů

 

V indukční fritéze RCIF-10DB výrobce Royal Catering vykouzlíte tradiční jídla pomocí nejnovější technologie. Nenechte své zákazníky čekat déle, než je nezbytně nutné, a ušetřete přitom dokonce ještě peníze.

Dostupnost Na dotaz
Cena 14 677,69 Kč bez DPH
17 760 Kč / ks
Kód produktu MPC10010343
Značka Royal Catering
Kategorie Fritézy
Položka byla vyprodána...
 

Indukční technologie to umožňuje! Rychlejší dobu ohřevu, efektivnější využití energie a přesně nastavitelnou teplotu při fritování ve výsledku ocení i zákazníci.

Indukční fritéza má dvě nádoby zahřívané teplem, které vzniká vytvořením magnetického pole. Díky tomu teplota vroste velmi prudce, aniž by při tom docházelo k tepelným ztrátám. Tuk zahřátý na požadovanou teplotu tak má šanci fritované potraviny proměnit na lákavou, dozlatova usmaženou dobrou. Také teplotní ztráty způsobené vložením velmi studených potravin do horkého tuku indukční fritéza velmi rychle kompenzuje.

Rychlost však není jedinou výhodou indukční technologie. Využívá energii mnohem efektivněji – s účinností 90 %, díky čemuž je až o 35 % úspornější než běžné elektrické fritézy. Fritéza má pro úsporu energie dvě 3500 wattová topná tělesa, která významně přispívají ke snížení nákladů na elektřinu. Díky přesné regulaci teploty v teplotním rozmezí 60–190 °C nemusíte dělat kompromisy.

Všechna nastavení indukční fritézy RCIF-10DB lze provést na digitálním LED displeji prostřednictvím dotykové funkce, a to pro každou nádobu zvlášť. Na kontrolce můžete odečíst aktuální stav (zahřívání/udržování teploty). Vestavěný termostat udržuje zvolenou teplotu na konstantní hodnotě. V případě, že by se olej ohřál přespříliš, bezpečnost zajistí tepelná pojistka. Kromě teploty je možné pomocí zabudovaného časovače nastavit čas mezi 0 a 15 minutami. Po uplynutí nastavené doby zazní akustický signál.

Přestože má mají nádoby maximální objem 10 litrů každá, doporučené množství oleje je 5,5 litrů (na jednu nádobu). Na nádobě je minimální a maximální množství oleje vyznačeno ryskami. Praktický výpustný kohoutek umožňuje snadné a rychlé vypouštění použitého oleje. Díky hygienickému materiálu nádoby je i následné čištění bezproblémové.

Každá ze dvou nádob indukční fritézy má dvě studené zóny, které zamezují připalování menších odpadlých částí potravin či drobečků, které tak nebudou mít negativní vliv na chuť oleje. Velké fritovací koše poskytují dostatek prostoru na smažené potraviny, takže můžete v krátké době připravovat i velká množství. Koše s jemnými oky jsou vybaveny teplovzdornou rukojetí. Pokud chcete fritované potraviny nechat okapat, můžete za tímto účelem koše zavěsit na háky umístěné na fritéze. Díky protiskluzovým gumovým nožičkám stojí indukční fritéza stabilně na jakémkoli povrchu.

Katalogové číslo MPC100101343
Stav  nový
Energie 2 x 3500 W
Napětí 230 V / 50 Hz
Výkon 2 x 3 500 W
Typ topení indukce
materiál Nerezová ocel
Celková kapacita 2 x 10 l
Max. Kapacita oleje 2 x 5,5 l
Min 2 x 3,5 l
Teplotní rozsah Od 60 do 190 ° C
časoměřič 0 - 15 min
Tepelná ochrana ano
Odtokové kohoutky ano
Rozměry (DxŠxV) 39 x 57,5 ​​x 41 cm
závaží 23 kg
Přepravní rozměry (DxŠxV) 48 x 56 x 65 cm
Přepravní hmotnost 25,5 kg

  

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.