Party stan - 5 x 10 m

 

Velkoprostorový party stan RCPT 5/10W značky Royal Catering s hustotou materiálu 500 g/m² nabízí stabilní a na počasí nezávislé zastřešení pro různé slavnosti pod širým nebem s možností celoročního využití. Výborně se hodí pro svatby, narozeninové oslavy či party u bazénu, můžete jej však využít i jako praktické zastřešení nebo jako sklad při nejrůznějších venkovních akcích.

Dostupnost Momentálně nedostupné
Cena 15 313,22 Kč bez DPH
18 529 Kč / ks
Kód produktu MPC10010808
Značka Royal Catering
Kategorie Párty stany
Položka byla vyprodána...
 

Velkoprostorový party stan RCPT 5/10W značky Royal Catering s hustotou materiálu 500 g/m² nabízí stabilní a na počasí nezávislé zastřešení pro různé slavnosti pod širým nebem s možností celoročního využití. Výborně se hodí pro svatby, narozeninové oslavy či párty u bazénu, můžete jej však využít i jako praktické zastřešení nebo jako sklad při nejrůznějších venkovních akcích.

Stabilní party stan 5 x 10 m se silnou nepromokavou stanovou plachtou 500 g/m² z PVC od firmy Royal Catering

Party stan je vyroben ze speciální umělé textilie z PVC o hustotě 500 g na metr čtvereční, a nabízí tak velmi robustní a odolný materiál. Je mimořádně pevný, což zaručuje jeho dlouhou životnost, a zároveň i snadný na údržbu, protože oleje, nejrůznější tekutiny či nečistoty lze z povrchu velmi jednoduše odstranit. Zároveň stan vykazuje i vysokou odolnost vůči teplotám v rozsahu od –30 °C do 60 °C, což umožňuje jeho využitelnost nezávisle na roční době a za jakéhokoli počasí.

Kvalitní materiál party stanu zaručuje navíc i účinnou ochranu před UV zářením. Právě v horkých letních měsících dokáže stan poskytnout stinné místečko, jistě vítané na každé slavnosti pod širým nebem. Pod jeho střechou zůstanou pokrmy i nápoje dlouho čerstvé a svěží. A také hosté se na takové akci mohou pod jeho střechou ukrýt před slunečními paprsky.

Vzhledem k tomu, že švy stanové látky byly speciálním postupem za vysokých teplot svařeny, je stanová plachta stoprocentně nepromokavá. Dokonce i za velmi silného deště dokáže stan poskytnout ochranu a posloužit jako bezpečné a suché přístřeší. Party stan je proto možné použít i za nepříznivých povětrnostních podmínek.

Zásluhou dvou větracích okýnek nad vchodem je stanový pavilon stále optimálně ventilován, takže v něm není těžký vzduch, nekondenzuje vlhkost a nehromadí se voda. Tento praktický ventilační systém odvádí ze stanu jak vydechovaný vzduch přítomných osob, tak například i páry z horkých pokrmů. Díky tomu zůstává i při vysokém počtu hostů ve stanu stále čerstvý vzduch a příjemné prostředí.

Konstrukce party stanu je modulární a umožňuje jednak odejmout všechny boční stěny, jednak flexibilně přizpůsobit prostor vchodu. Tímto způsobem můžete stan upravit podle konkrétních potřeb a individuálně reagovat na momentální vývoj počasí. Vchod do stanu je navíc vybaven pohodlným zipem, jímž můžete v případě potřeby stan bezpečně uzavřít.

Party stan je vybaven deseti velkými transparentními bočními okny, která přes den přivádějí do stanu optimální a přirozené světlo. Dodatečné osvětlení interiéru tedy není potřeba. Obloukovitá okna kromě toho propůjčují vašemu party stanu velmi estetický vzhled a umožňují každému hostu atraktivní výhled.

Konstrukce party stanu je vyrobena z pozinkované oceli, přičemž jednotlivé trubky jsou sešroubovány a zesíleny spojovacími díly, celá konstrukce je proto mimořádně stabilní. Party stan má vysokou nosnost, je odolný vůči mechanickým poškozením a díky pozinkování také vůči poškrábání a korozi. Vzhledem k tomu, že spodní části konstrukce jsou ukotveny do podlahy, je stan dlouhodobě velmi stabilní. Z těchto důvodů je party stan RCPT 5/10W značky Royal Catering ideální volbou pro venkovní slavnosti všeho druhu.

Vaše výhody

  • Pevná a mimořádně odolná textilie z PVC (hustota: až 500 g/m²)
  • Odolný vůči UV záření – chrání před slunečními paprsky a poskytuje stín
  • 100 % vodotěsný díky svařeným švům
  • Vynikající cirkulace vzduchu zásluhou dvou ventilačních okýnek pod vrcholem
  • Flexibilní montáž díky modulární konstrukci
  • deset velkých bočních oken pro optimální světelné podmínky

 

Model RCPT 5/10W
Číslo artiklu 10010808
Stav artiklu Nový
Velikost stanu 5 x 10 m
Vnitřní plocha 50 m²
Materiál konstrukce Pozinkovaná ocel
Průměr trubek konstrukce Ø 38 x 1,1 mm
Vnější průměr spojovacích dílů Ø 42,0 x 1,3 mm
Materiál plachty PVC
Barva Bílá
Hustota střešní plachty 500 g/m2
Hustota plachty bočních stěn 380 g/m²
Tepelná odolnost –30 až 60 °C
Počet oken 10
Počet ventilačních oken 2
Rozměry ventilačních oken 30 x 40 cm
Odnímatelné stěny Ano
Vchod se zipem YKK Ano
Nepromokavý Ano
Ochrana proti UV záření Ano
Odolnost vůči oleji Ano
Rozměry (D x Š x V) 0,00 x 0,00 x 0,00 cm
Hmotnost 141,47 kg
Rozměry zásilky (D x Š x V) 120,00 x 80,00 x 215,00 cm
Hmotnost zásilky 160,00 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.