Pultový mrazák - 252 l

 

Pultový mrazák RCFZ-252 výrobce Royal Catering nabízí moderní řešení pro zamrazení a uchovávání potravin ve velkých množstvích. Mrazák je vybaven termostatem, vnitřním osvětlením a uzavíratelným víkem.

Dostupnost Na dotaz
Cena 9 990,91 Kč bez DPH
12 089 Kč / ks
Kód produktu MPC10010433
Značka Royal Catering
Kategorie Ledničky - mrazáky
Položka byla vyprodána...
 

Díky své energetické třídě A+ je mrazák jak šetrný vůči životnímu prostředí, tak i úsporný ve své energetické spotřebě, a je proto výtečně vhodný pro trvalé používání. Tento Pultový mrazák spotřebuje pouze 248 kilowatthodin za rok, a má tak velmi nízké náklady na energii. 

Se svým velkým objemem až 252 litrů nabízí pultový mrazák velký prostor pro ukládání a skladování zmražených potravin a pokrmů. Energeticky úsporná LED světla zabudovaná v chladicí komoře vám umožňují kdykoli jasný pohled na obsah mrazáku, díky čemuž budete mít vždy přehled o veškerém zamrazeném zboží. 

Pultový mrazák je chlazen pomocí chladiva R600a, které má vynikající termodynamické vlastnosti a vyniká vysokou energetickou účinností. Kromě toho toto chladivo umožňuje používat menší výměníky tepla, což taktéž přispívá k udržování nákladů na energii na nízké hladině. Navíc je izobutanový plyn dobře kompatibilní s dalšími chladicími komponenty. A konečně, toto ekologické chladivo nemá negativní dopady na ozonovou vrstvu a skleníkový efekt. 

Pro lepší přehled o uloženém zboží je pultový mrazák vybaven košem a dělicí příčkou. Tato výbava poskytuje mimo jiné možnost bezpečného a přístupného ukládání menšího zboží. Koš lze dle libosti do gastro pultového mrazáku vložit nebo jej vyjmout. Navíc lze oddělovač i koš snadno čistit. 

Víko mrazáku je opatřeno bezpečnostním zámkem, který chrání obsah před nepovoleným přístupem. Součástí dodávky jsou dva klíče. Silné kloubové závěsy umožňují bezpečné zvednutí víka v libovolném úhlu, stejně jako jeho měkké uzavření. 

Robustní ocelová skříň a vnitřní obložení z reliéfního hliníku zaručují vysokou stabilitu a dlouhou životnost gastro pultového mrazáku. Navíc je hliník ideálním materiálem pro použití v teplotách pod bodem mrazu, protože výborně zadržuje teplo. Vysoce kvalitní kovy lze navíc mimořádně snadno čistit a jsou vždy zárukou profesionálního vzhledu. 

Zabudovaný kompresor pracuje s 85 watty, a zajišťuje tak rychlé dosažení cílové teploty. Příslušnou požadovanou teplotu lze přitom nastavit pomocí otočného regulátoru v 7 stupních, což umožňuje upravit stupeň chlazení mezi 12 °C a -28°C podle druhů uložených potravin. Termostat kontroluje teplotu, a podporuje tak mimořádně nízkou spotřebu energie. Dvě kontrolky informují o stavu provozu mrazáku. 

Doporučuje se včasné odmrazování chladicí komory. K tomuto účelu disponuje spodní strana mrazáku vypouštěcím ventilem, jehož prostřednictvím lze odtátou vodu odvést jen několika málo pohyby rukou. K odstranění tenčích vrstev ledu můžete navíc použít dodávanou škrabku na led. 

Pultový mrazák z oblasti potřeb pro gastronomii se představuje v klasickém designu bílé a lze jej kombinovat s libovolným kuchyňským zařízením. Čtyři protiskluzové gumové nohy jsou výškově nastavitelné do 20 mm, a zajišťují tak bezpečné stání i na nerovných podkladech a zamezují poškrábání podkladové plochy.

Vaše výhody

  • Energetická třída A+
  • velký objem až 252 litrů
  • chladivo R600a pro vysokou energetickou účinnost
  • včetně 1 vyjímatelného koše a dělicí mřížky
  • víko s praktickým bezpečnostním zámkem
  • robustní ocelová skříň obložená hliníkem

 

Model RCFZ-252
Číslo artiklu MPC10010433
Stav artiklu Nový
Napětí/frekvence 230 V / 50 Hz
Objem 152 l
Energetická třída A+
Materiál skříně Ocel, povrch upraven práškově nanášeným lakem
Materiál chladicího prostoru Hliník
Barva Bílá
Výkon 85 W
Jmenovitý proud 0,63 A
Spotřeba proudu za den 0,681 kWh
Roční spotřeba proudu 248 kWh
Teplotní rozsah - 12 do -28 °C
Teplotní stupně 7
Mrazicí kapacita 12 kg / 24 h
Chladivo R600a
Hladina hluku 44 dB
Nastavitelné nohy 20 mm
Stupeň krytí I
Vnitřní osvětlení LED
Rozměry (DxŠxV) 62,00 x 112,50 x 85,00 cm
Hmotnost 41,55 kg
Rozměry zásilky (DxŠxV) 116,00 x 62,50 x 89,00 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.